ДМ - світ годинників

Найбільший магазин годинників у Чернігові.
Ми працюємо для Вас з 2000 року.

Годинник Seiko

Ми є офіційним продавцем марки Seiko в Україні

Компанія SEIKO була удостоєна безлічі нагород за інновації у сфері технологій та дизайну Компанії SEIKO належить створення багатьох продуктів у світі, які стали справжнім символом епохи. Нові технології SEIKO дозволяють створювати найкращу продукцію у світі.

На виставці BaselWorld 2007 компанія Сейко презентувала нову колекцію Velatura для водних видів спорту. Головне покликання нової колекції Seiko Velatura – яхтовий спорт. Високе позиціонування нової колекції підтверджує і той факт, що нові збори включили калібр із новітньою технологією Kinetik Direct Drive. Seiko офіційний сайт: www.seikowatches.com.


Протягом ось уже 100 років Seiko є одним із лідерів механічного годинникового виробництва. Сьогодні весь цей віковий досвід зібрано воєдино у новинках із колекції Presage. Вироблені тільки в Японії, Presage мають водонепроникність 10atm., Сапфірове скло і можливість насолодитися найточнішим мистецтвом у дії.Без пристрасті, швидкості та акуратності спорт просто неможливо уявити, так само як і колекцію годинника Sportura, чия точність і деталі дизайну в достатку оповідають про довгострокове лідерство Seiko у сфері професійного спортивного обладнання, демонструючи, як, тільки досвід, у світі великого спорту може призвести від виробника годинника до годинникової мануфактури, що виробляє годинник на найвищому рівні.
Для того, щоб надати надійний, потрібний і точний годинниковий механізм для тих, хто плаває під вітрилом, потрібно вирішити одне з найскладніших завдань годинникової справи. І як результат, будь-який годинник Velatura відповідає найвищим запитам парусного спорту.
Жіноча колекція Lukia - годинник для сучасних та активних представниць прекрасної половини людства. Після створення першого у світі наручного кварцового годинника в 1969 році, а потім кварцового хронографа в 1983 році, для SEIKO стало традицією втілювати ідеї найскладніших механізмів у вишуканому дизайні. Колекція Seiko Lord поєднує у собі непідробні цінності годинникового мистецтва та елегантності. Годинник, серцем якого є найскладніший механізм, укладений у непідвладний час дизайн.