ДМ - світ годинників

Найбільший магазин годинників у Чернігові.
Ми працюємо для Вас з 2000 року.

Годинник Swiss Military Hanowa

Бренд Swiss Military Hanowa офіційно схвалений Швейцарською Конфедерацією, завдяки високим стандартам якості, які він дотримується з часів його заснування.

Сучасний асортимент ряд марки Swiss Military Hanowa складається з численних колекцій. Надійність годинників підтверджується високоякісними механізмами швейцарського виробництва ISA та Ronda. Всі моделі мають підвищену ударостійкість, зносостійкість, а також високий рівень водонепроникності. У дизайні чітко простежується спортивна стильова спрямованість, що робить їх затребуваними у водолазів, військових, льотчиків, спортсменів.

Аксесуари відрізняються надзвичайною витривалістю, точністю, надійністю. Вони здатні показати справжню швейцарську якість, добре працюючи навіть в екстремальних умовах, 3 роки офіційної гарантії.
Запорука успішного розвитку бренду Swiss Military Hanowa та його популярність у багатьох країнах світу засновані на традиційній швейцарській надійності та підкреслено мілітаризованому дизайні сучасного спортивного годинника компанії Hanowa.