ДМ - світ годинників

Найбільший магазин годинників у Чернігові.
Ми працюємо для Вас з 2000 року.

Ремінець чи браслет?

Про те, як вибирати годинник, написано багато статей та різноманітних книг. Сьогодні ми хочемо поговорити про дуже цікавий критерій вибору, який багато хто, часто, не сприймає всерйоз… Купуючи жіночий годинник, ми розглядаємо кілька параметрів. Але захоплюючись останніми новинками модних та іменитих брендів, ми навіть не замислюємося про таких супутників наших «тимчасових помічників», як ремінець та браслет. Сьогодні вартові компанії представляють таку різноманітність моделей, що розгубитися досить легко! І якщо раніше в побуті були в основному класичні матеріали, то тепер для годинникових ремінців та браслетів вибирають найоригінальніші та найнесподіваніші рішення. Можна зустріти ремінці каучукові, текстильні, силіконові, з різних видів шкіри, комбіновані – словом, на будь-який смак та колір! Не кажучи вже про різні браслети, які роблять навіть із перлів. Ніколи не замислювалися, чому люди стали носити годинник на зап'ясті? Відповідь знайдемо, звичайно, в історії. На початку XX століття люди неохоче підтримали ідею носити годинник на руці, вважаючи це непрактичним. Куди надійніше і респектабельніше вважалося тримати дорогий годинник у кишені жилета чи сюртука. Науково-технічний прогрес змусив по-новому подивитись годинник. Люди стали користуватися велосипедами, автомобілями, аеропланами і швидко зрозуміли, що при керуванні цими технічними нововведеннями користуватися кишеньковим годинником важко, а часом просто неможливо. А ось носити годинник на зап'ястя у цих випадках виявилося досить практично. Перший наручний годинник був забезпечений спеціальними ремінцями-ланцюжками.

В 1927 завдяки майстрам Будинку Моди Hermes в моду увійшов шкіряний ремінець. Так що світ годинника назавжди в боргу перед світом моди. Сучасні виробники кожен сезон пропонують нам щось нове та незвичайне. І ваш вибір залежить лише від ваших уподобань! Спосіб життя і, звичайно ж, ваша професія відіграє важливу роль. Якщо ви представник творчої професії, то вам підійдуть скоріше годинники на браслеті. І чим оригінальніший він, тим краще. Адже на зовнішній вигляд звертають увагу в першу чергу, а незвичайний браслет скаже про ваш нестандартний підхід та вишуканий смак. Спокійніший дизайн і яскраві кольори браслетів актуальні для «вільної п'ятниці», а також будь-якого образу в стилі casual. До речі, в останньому випадку актуальні й моделі на ремінці, тільки нехай дизайн годинника буде виразним. Годинник «під костюм» може бути на шкіряному ремінці або на металевому браслеті з різними вставками.

Тут вибір залишається лише за вами. Але кажуть, що браслет вибирають особистості впевнені у собі, сильні та вольові. І, звичайно ж, всі розуміють, що колір ремінця годинника повинен збігатися з кольором інших аксесуарів (ременя, черевиків, портфеля).

Це правило жорстко регламентовано для чоловіків, проте жінки можуть варіювати колір ремінця в залежності від тону одягу. Витончені браслети з діамантами або будь-якими іншими, навіть не коштовними каменями, ідеальні для «виходу в світ». Гра каменів та їх переливи налаштовують на грайливий настрій. І це не кажучи про те, що такий годинник не залишиться непоміченим на вашому зап'ясті.