ДМ - світ годинників

Найбільший магазин годинників у Чернігові.
Ми працюємо для Вас з 2000 року.

Годинник Guardo

Чоловічий годинник італійського бренду Guardo

Італія, батьківщина відомих творчих особистостей, з особливим стилем і манерою виконання в будь-якій галузі, що стикається з художніми роботами та творами. Не дивно, що дизайнерські знахідки італійських годинників так швидко знайшли відгук у багатьох вдячних клієнтів. Сьогодні Годинник Guardo воліє носити чоловіки, що випромінюють успіх і впевненість і віддають перевагу елегантному стилю. При цьому вони не ставлять за мету виділитися завдяки неймовірно високій ціні виробу, а цінують у годинах надійність і тонкий дизайн. Guardo – славляться своєю елегантною подачею образу ділових аксесуарів. Останні кілька років цей бренд набирає великої популярності і в нашій країні. Мабуть українським чоловікам припав до душі стиль, запропонований італійськими дизайнерами, в якому оформлені цікаві за формою та за ціною доступні годинники. Якісні, стильні годинники за гарною ціною ви можете придбати в будь-якому куточку України Якщо Ви вважаєте, що для чоловіка неважливо те, як він одягнений, це глибоке оману. Важливо, це має бути стильно, комфортно, акуратно і до місця. І в цьому випадку годинник наручний чоловічий може підкреслити стиль, а може і все зіпсувати. Стильні та дуже дорогі швейцарські моделі доступні далеко не всім, особливо молоді. І кому як не Guardo знати, наскільки важливо молодій людині, яка працює в офісному середовищі, у банку або на біржі виглядати гідно. Завдяки своєму чуття, ці два бренди зуміли заповнити порожню нішу, де б продавався недорогий годинник, але відмінної якості, і навряд, хтось тепер їх звідти посуне. Guardo – затвердження стилю

За ціною від 600 до 1100 грн. можна вибрати вдалу модель і купити чоловічий годинник від ультрамодного бренду. Сьогодні купити чоловічий годинник та підкреслити свій імідж стало набагато простіше, завдяки появі на нашому ринку відмінної та не дорогої італійської продукції.

Жіночий годинник від італійського бренду Guardo

Жіночий годинник від італійського бренду Якщо чоловічий асортимент італійських годинникових майстрів це діловий стиль успішних чоловіків з гарним смаком, то дизайнерські розробки жіночих моделей відрізняють вишуканість та пишність завжди притаманні італійській моді. У той же час жіночий годинник це і аксесуар і дуже потрібна річ, і оскільки всі жінки люблять прикраси, їм властиво звертати увагу на різнопланові моделі: для роботи, для театру і ще щось незвичайне. Тому поява порівняно недорогих, але якісних та красивих італійських моделей викликала небувалий сплеск продажів та зростання популярності брендів. Елегантні та розкішні, милі та ділові, парадні та повсякденні моделі відомого італійського бренду представлені в асортименті. Дивовижні за якістю та різноманітністю дизайнерських знахідок колекцію Ви можете подивитися та купити в нашому магазині. Годинник від Guardo - це модно Молодий та прогресивний італійський бренд приділяє велику увагу саме дизайну виробів, пам'ятаючи при цьому про їхню якість. В асортименті нашого магазину представлено дизайнерські розробки ділового стилю. Італійські бренди завойовують все більше симпатій клієнтів, сьогодні носити годинник від представлених брендів і модно, і престижно.

Покриття в годиннику Guardo

IPG або PVD - метод іонного напилення золота з підкладкою (проміжним гіпоалергенним шаром), на сьогодні - це найстійкіша до зносу позолота (IPG-покриття в 2-3 рази більш зносостійке, ніж позолота такої ж товщини). Довговічність залежить від таких параметрів як товщина покриття, складу використовуваного золотого сплаву та методу нанесення. Набагато міцніше покриття сталевого кольору. Вони можуть протриматись і десяток років. Невеликі ділянки сталевого або золотого кольору в місцях, що мало труться, не сильно позначаться на їх довговічності. Основні аспекти напилення:

  • Будь-яке покриття на годиннику рано чи пізно зношується. Жовте (золоте) покриття носиться довше, а ось найбільш популярне у нас, рожеве (мідне), зношується швидше, тому що для надання рожевого кольору в матеріал позолоти додається мідь - м'який і неміцний метал. Тому такий годинник вимагає більш ніжного звернення. Годинник, особливо жіночий, це прикраса, і ставитися до них слід відповідно
  • Будь-який годинник з покриттям не може служити вічно навіть при дбайливому до них відношенні. Тому гарантувати конкретний термін, протягом якого покриття має зберігати свої початкові якості, неможливо, з одного боку, через відсутність достовірної інформації про умови експлуатації годинника, з іншого, через масу суб'єктивних чинників, які впливають термін зносу.

Перерахуємо деякі загальновідомі чинники:

  • Годинник при носінні тісно контактує зі шкірним покривом, через який з потом виділяються різні хімічні речовини. Причому кожна людина має хімічний склад виділень специфічний, іноді дуже агресивний, який інтенсивно руйнує покриття.
  • Годинник при носінні труться об одяг, поверхню столу, кермо автомобіля і т.д., тобто. відбувається механічна дія, що руйнує покриття. Матеріали, з яких виготовлені зазначені предмети, часто досить грубі за структурою, виступають як абразив.
  • На годинник впливає і довкілля. Причому, якщо годинник не ставиться до розряду спеціалізованих, які сильніше за звичайні захищені від несприятливих факторів, то і тут потрібно дотримуватися запобіжних заходів. Зокрема, не слід піддавати їхньому впливу вологи, не кажучи вже про агресивні хімічні речовини, до яких належать і пари бензину, парфумів і т.д.

У процесі виробничої діяльності людини годинник також може піддаватися впливу несприятливих факторів. У нашій практиці був випадок пред'явлення претензій до покриття від покупця, який працює, як потім виявилося, в гальванічному цеху, де є багато надзвичайно агресивних хімічних речовин. Виходячи з вищесказаного, можна дійти невтішного висновку: визначити конкретний термін гарантії покриття неможливо. Це твердження не застосовується, звичайно, до виробів з явними виробничими дефектами, наприклад, якщо покриття на нових на вигляд годинниках відходить шарами. У такому випадку виріб, безсумнівно, підлягає заміні. Але кожен такий факт потребує ретельного вивчення.